Over Bodemverontreiniging en vastgoedontwikkeling: kansen en uitdagingen

Bodemverontreiniging en vastgoedontwikkeling: kansen en uitdagingen

Tijdens deze opleiding zoomen we in op de mogelijkheden maar ook de uitdagingen bij de ontwikkeling van vastgoed op verontreinigde gronden.


Programma

  • 13u30: “Bodemverontreiniging en vastgoed – bepalingen van Bodemdecreet en Vlarebo” (Johan Ceenaeme - OVAM Afdeling Bodembeheer)
  • 14u10: “Burgerrechtelijke aspecten van bodemverontreiniging en beheer van vastgoed” (Leo Kerkstoel – bestuurder Sertius NV)
  • 14u50: Pauze
  • 15u10: “Projectontwikkeling op verontreinigde gronden – kansen en obstakels voor de projectontwikkelaar” (Johan Geeroms – managing director PSR Brownfield Developers)
  • 15u50: “Projectontwikkeling op verontreinigde gronden – rol van de erkende bodemsaneringsdeskundige” ( (Stien Van Gestel en Nele Janssen – Sr. Consultants AECOM)
  • 16u10: Pauze
  • 16u20: Panelgesprek met Q&A
  • 17u30: einde


Erkenning

De opleiding komt in aanmerking voor de permanente bijscholing zoals vermeld in VLAREL art. 53/3 9°.

Close